Dudak Vitamin

Kadınlar için güzel görünmek olmazsa olmazdır. Dudak bakımı da güzelliğin bir parçasıdır. Dudakların canlı ve pürüzsüz olması estetik güzellik bakımından çok önem taşır. Bunun için dudakları sağlıklı ve nemli tutmak gerekir. Çünkü dudaklarımız vücudumuzun en hassas bölgelerinden biridir. Bundan dolayı özel bakım uygulamak gerekir. Dudakları nemlendirmek soğuk havalarda etki ederken düzenli yapılan dudak vitamin bakımı çok daha etkilidir. Böylece 4 mevsim pürüzsüz ve doğal dudaklara sahip olmuş olursunuz. 

Dudak Vitamin Bakımı Nasıl Yapılır?

Kış aylarında dudaklarda çatlama çok sık görülür. Bununla birlikte yaşın ilerlemesi ve çevre faktörleri dudaklardaki çatlakları arttırır. Gereken bakım yapılmadığı taktirde de çatlaklar çok zor iyileşir. Dudaklarda meydana gelen çatlaklar fiziki olarak kötü göründüğü gibi konuşurken ve yemek yerken kişiyi çok zor duruma sokar. Dudak vitamini ile bu görünüm ortadan kalkarak dudaklar beslenir ve desteklenir. 

Dudak vitamininin içinde dolgu malzemesi de vardır. Bu sayede dudaklara bakım uygulanırken aynı zamanda dolgunlaştırılması da gerçekleştirilir. Hyalüronik asit ile uygulanan dudak bakımı yöntemleri arasında dudak dolgusu kendini gösterir. Dudak dolgusunu çok belirgin istemeyen kişiler doğal dudak dolgusunu tercih eder. 

Dudak Vitamini Uygulamasında Neler Var?

Dudak vitamini uygulaması içerisinde dudağın beslenmesi bakımından lazım olan vitaminler, hyalüronik asit ve mannitol bulunan kokteyl yer alır. Kliniğimizden yaptıracağınız dudak vitamini sayesinde canlı ve dolgun dudaklara sahip olmanız mümkündür. Dudaklarının görünümünde gözle görülür bir değişme yaşamak isteyen kişiler dudak vitamini uygulaması ile çok hoş görünümlü dudaklara sahip olabilir. 

Dudak vitamini uygulaması kişiden kişiye göre değişmekle beraber 12 ay kadar sürer. İlk uygulamada kısa süreli bir etki yaratabilir fakat sürekli olarak bakım yapılırsa istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz. Mikro iğneler vasıtasıyla gerçekleşen dudak vitamin bakımı işlem esnasında ağrı sızı hissedilmemesi için anestezi uygulanabilir. Seanslar yaklaşık 10 dakika sürer ve sonrasında kişi normal hayatına devam edebilir. 

Firmamızdan yaptıracağınız güvenilir dudak vitamini sayesinde siz de hayal ettiğiniz dudaklara kavuşabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.