Kaş Pudralama

Kaş pudralama, seyrekleşen kaşlarda boşlukların doldurulması ve kaşları istenen forma getirilmesi işlemidir. Bu işlemin yapılmasındaki asıl amaç kişinin yüz şekline göre uygun ve dolgun kaşlara sahip olmasını sağlamaktır. Özellikle sürekli kaşlarını far ile boyayarak dolduran kişiler bu işleme daha sık talep duyar. Pudralama yönteminde PhiBrows pigmentlerinin cildin üst tabakasına yerleştirilmesi ile gerçekleşir. Boyayla gerçekleştirilen efekt işleminde flu boyayla gerçek kaş görünümü verilir. 

2 yıla kadar kalıcılık sağlayan kaş pudralama işleminde öncelikle kişinin cilt ve kaş tipine göre kaş tasarımı yapılır. Tasarımdan sonra kullanılacak boya rengi seçilir. Boyanın rengi kişinin kendi kaş renginde olmalıdır. Kaş ve göz çevresi temizlenip anestezi uygulandıktan sonra artık işleme geçilebilir. Uygulamada özel boya ve iğneler kullanılır. Steril olan iğneler tamamen kişiye özeldir. Sık iğneleme yöntemi olan PhiBrows pigmentleri çok derine inmeden derinin üst tabakasına yerleştirilir. İşlem ortalama 1-2 saat sürer ve aynı gün hasta taburcu edilir. 

Kaş Pudralama Tekniği Kimlere Uygulanabilir?

Kaş pudralama tekniği, herkese ve her yaş grubuna uygulanabilir. Bu tedavi tekniğini daha çok yaşlanma sonrasında kıllarında zayıflama olan bireyler tercih eder. Hiçbir sorun olmasa da kaşlarını daha dolgun hale getirmek isteyen bireyler de kliniğimizde kaş pudralama işlemini güvenle yaptırabilir. 

Kliniğimizde yaptıracağınız kaş pudralama işlemi sayesinde pek çok avantajı elde edebilirsiniz. Bu avantajlar;

  • Kaşlara zarar vermeden, kaliteli boyalar ile doğal ve gür kaşlara sahip olabilirsiniz.
  • Boya pigmetleri, cildin 4-5 katman derinine değil, cildin ilk katmanına işlenir. Bu sayede iki yıl içerisinde hiçbir renk değişimine uğramadan kendiliğinden kaybolur.
  • Makyaj gereksinimi azaltılarak makyaj yapma azaltılır.
  • Pudralama sonrası kaş bakımı daha kolay hale gelir.

Kaş Pudralama İşlemi Fiyatları 

Kaş pudralama işlemi fiyatları çeşitli etkenlere göre değişir. Kliniğimizde bütçenize uygun ücretlerde kaş pudralama işlemi yaptırabilir, dolgun ve hacimli kaşlara sahip olabilirsiniz. Fiyatlarımız için bizimle birebir görüşme sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için irtibat numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.