Kirpik Lifting

Kirpik lifting kişilere pek çok avantaj sağlayan maskedir. İçeriğinde argan yağı, protein, keratin ve vitamin çeşitleri vardır. Bu karışım maskesi kirpikleri güçlendirir, besler ve hacimlendirir. Bu besleyici maske kirpikleri keratin ile doldurarak kirpikleri çok daha kalın ve dolgun bir şekle sokar. Kirpik lifting ile kirpiklerinizi daha uzun, daha kıvrık ve güçlü hale getirmeniz mümkündür. Firmamızdan güvenle bu işlemi yaptırarak ekstra estetik güzellik sağlayabilirsiniz.

Kirpik lifting uygulamasını güzelliğine önem veren, daha dolgun kirpikler isteyen herkes tercih edebilir. Doğal görünümden ve güzelliğinden vazgeçmeyen ve iki katı dolgunluk isteyen kişiler kliniğimizde uzman estetisyenlere kirpik lifting uygulamasını yaptırabilir. Kişinin kirpikleri uzunsa verim almak daha yüksektir fakat kliniğimizde çalışan uzman kişiler sayesinde kısa kirpiklere sahip olan bireylere de kirpik lifting uygulamasında verim elde edilebilir.

Kirpik Lifting Uygulaması Nasıl Yapılır?

Kirpik lifting uygulaması aslında oldukça kolaydır. Tabi ki uzman kişilerce yapılırsa kolaylık olur. Uygulamanın ilk aşamasında kirpikler temizlenerek yağlardan arındırılır. İkinci aşamada kişinin kirpiklerine uygun şekilde kirpikler yerleştirilerek aynı zamanda kişinin istediği şekil verilir. Üçüncü aşamada, bu en önemli aşama, keratin desteği verilir. Keratin desteği sayesinde kirpikleriniz zamanla ekstra hacim kazanır.

Uygulamanın dördüncü aşamasında pigmentlere rimel görüntüsü kazandırılır. Dışarıdan bakılınca kirpiklerinize etkili bir rimel sürmüşsünüz gibi görünür. Beşinci ve son aşamada kirpikler vitamin ile beslenir. Böylece kirpikler ihtiyacı olan vitamin ve proteini aldığı için çok daha güçlü görünür. Kirpik lifting sayesinde denize ve havuza girseniz bile günün her saati rimel sürmüşsünüz gibi estetik görünüm kazanırsınız. Firmamızdan bu avantaja sahip olabilirsiniz.

Kaliteli Kirpik Lifting 

Kliniğimizden yaptıracağınız kirpik lifting uygulaması yaklaşık 3-6 ay arası kalıcıdır. Ancak kişinin kirpik yapısına göre bu süreçte azalma ya da artma görülebilir. Gözlerinize hiçbir zararı olmayan bu uygulama sayesinde gözlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Bu sayede günün her saati makyaj yapmaktan kurtulabilirsiniz. Kliniğimizden uygun fiyat garantisi ile kirpik lifting işlemi yaptırabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.