Kaş Tasarım 

Kaşlar, yüzümüzün görünümünü etkileyen önemli bir bölgedir. Kaş tasarımı ile yüzünüzde çok daha güzel ve ışıltılı bir görünüm ortaya çıkarmak mümkündür. Kaşlarınız çok aralıklı, dökük, seyrek veya şekilsiz ise kliniğimizden kaş tasarım hizmeti alabilirsiniz. Profesyonel bir estetisten tarafından yapılan kaş tasarımı yüzünüzün çok daha orantılı olmasını sağlar. Bu da yüzünüzün çok daha sevecen ve güzel görünmesini sağlar. 

Kaş tasarımı tam anlamı ile çok iyi bir göz makyajı için ön hazırlık aşamasıdır. Daha belirgin, daha dolgun ve kişinin yüz hatlarını ortaya çıkaracak kaşlara sahip olmak mümkün hale gelir. Uzman kişiler tarafından yapılan kaş tasarımı sayesinde istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Kaş tasarımı esnasında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta doğal kaş yapısının bozulmamasıdır. Kliniğimizde güvenle kaş tasarımı yaptırabilirsiniz. 

Kaş Tasarımı Nasıl Yapılır?

Yüz bölgesindeki estetik işlemler en çok kadınlar tarafından tercih edilir. Kaş tasarımı da erkeklere nazaran kadınlara daha sık yapılan bir işlemdir. En iyi şekilde kaş tasarımının yapılması için öncelikle kişinin yüzüne uygun yapıda kaş planı oluşturulur. Taslak olarak bölgeye bir kaş görünümü çizilir. Taslak oluşturulduktan sonra kişinin cilt rengine uyumlu pigment renk seçimi yapılır. Sonrasında özel iğne ve boyalarla hazırlanan taslağın içi doldurulur. 

Kaş tasarımı microblading iğne yardımı ile yapılır. İlk aşamada iğneyle uygulama yapılarak ikinci aşamada yine iğne yardımıyla boa uygulanır. İşlemden sonraki birkaç gün içerisinde fazla boya akarak ortaya doğal kaş görünümü çıkar. Anlattığımız bu işlemlerin tamamı lokal anestezi ile birlikte 2-4 saat aralığında sürer. Önce hastaya lokal anestezi verilir ve ardından kaşın ölçüsü ve taslağı çıkarılır. Kaş tasarımı 6 ay ile 2 yıl aralığında kalıcı süre ile kullanılabilir. 

Kaş Tasarımı Fiyatları 

Kaş tasarımı fiyatları çeşitli etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Kliniğin kalitesi, uzman hekimin tecrübesi ve kaş yapısı ücretleri belirler. Kliniğimizde uygun fiyatlarda kaş tasarımı hizmeti alabilir, çok daha estetik bir görünüme kavuşabilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve ücretlerimiz hakkında görüşmek için web sitemizdeki irtibat numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.