Kaş Şekillendirme 

Kaş şekillendirme, şekilsiz görünen ve bir türlü uzamayan, uzasa bile şekil vermekte zorlandığınız kaşlarınızın uygun hale getirilmesi işlemidir. Son zamanlarda kadınların vazgeçilmezi olan kaş şekillendirme sayesinde insanlar kendini çok daha iyi hisseder. Kaş şekillendirme kaş dövmesi olarak da bilinir. Bu uygulama tamamen doğal kıl efekti verilerek yapıldığı için kalıcı makyaj veya kalıcı dövmeye göre çok daha natürel bir görünüm sağlar. 

Kaş şekillendirme kesinlikle işini bilen uzman kişiler tarafınca yapılmalıdır. Profesyonel kliniklerde steril ve hijyenik ortamlarda bu işlemin gerçekleştirilmesi gerekir. Bu işlemde yapılacak en küçük bir hata renk bozukluğu, şekil bozukluğu ve doğallığı bozabilir. Hiç kimse doğal yapısını bozacak kaşların görünümünü bozmak istemez. Bu nedenle alanında güvenilir klinikleri tercih etmenizde fayda var. Kliniğimizden kaş şekillendirme hizmeti alarak siz de çekici bir görünüme kavuşabilirsiniz. 

Kaş Şekillendirme Kimler İçin Uygundur?

Kaş şekillendirme işlemi pek çok kişi için uygundur. Bu işlemi yaptırabilecek olan kişileri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Kaşlarının seyrekliğinden şikayetçi olanlar
  • Doğal ve gür kaşlara sahip olmak isteyen kişiler
  • Bozuk kaş şeklini düzeltmek isteyen bireyler
  • Kısmen eksik olan kaşlarını doldurmak ve pürüzsüz kaşlara sahip olmak isteyen kişiler 
  • Kemoterapi sonrasında kaş dökülmesi yaşayanlar 
  • Kaşlarının görünümünden rahatsız olan ve seyreklik yaşayan erkekler de bu yöntemi kullanabilir. 

Kaş şekillendirme işlemi tamamen doğal ve gür kaşlara sahip olmayan isteyen herkes tarafından yapılabilir. 

Kaş Şekillendirme Kalıcılığı 

Yanlış bilinen bir gerçeği aydınlatmak gerekirse kaş şekillendirme ömür boyu kalıcı değildir. Uygulama süresi yaklaşık 2 ile 5 yıl arasında geçerlidir. Uygulama sonrasında gereken düzeltmeler yapılarak süre uzatılabilir. Kaş şekillendirme yaptırdığınız zaman güneşte kalmamanız tavsiye edilir. Güneşe çıkmanız gerekiyorsa da yüksek koruyuculu güneş kremi kullanmalısınız. Solaryum ve SPA gibi uygulamalardan da bir süre kaçınmanız gerekir. 

Doğal bir görünüm elde etmek ve kaşlarınızın istediğiniz şekle gelmesi için kliniğimizden kaş şekillendirme işlemi yaptırabilirsiniz. Kaş analizi ve ücretler için kliniğimize gelerek bizimle görüşebilirsiniz. İstediğiniz süreye randevu oluşturarak bizlerle estetik kaşlara sahip olabilirsiniz.