Kalıcı Makyaj 

Kalıcı makyaj, her şartta bakımlı olmak isteyen kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Yoğun tempoda çalışıp makyaj yapmaya fırsat bulamayan ya da artık makyaj yapmaktan sıkılan bayanlar firmamızdan kalıcı makyaj yaptırarak bu dertten kurtulabilir. Bu durumda eyeliner, kalıcı dudak kontörü ve vurgulanmış kaşlara sahip olmak mümkündür. Kalıcı makyaj, makyaj yapmaktan sıkılan kişilere değil aynı zamanda kaşlarında seyreklik yaşanan ve istediği kaş şekline sahip olmak isteyen bireylere de uygulanabilir. 

Kaşlarda Kalıcı Makyaj 

Kaşlarda uygulanan kalıcı makyaj, yüzdeki solgun görünümü azaltır. Günümüzde kaş makyajında farklı yöntemler kullanılır. Bu yöntemler aşağıdaki gibidir;

Kaş Boyama Tekniği

Kaş boyama tekniğinde yüzeysel işlem yapılmaz. Renkler iğne yardımı ile kaşın altına verilir. Bu işlem sayesinde kaş kıl şekline benzemez, dondurulmuş gibi olur. İşlemin kalıcılığı ise 3-5 yıl arası değişiklik gösterir. 

Microblading Tekniği

Kaşlarında seyreklik yaşayan kişilerde sıklıkla kullanılır. Bunun için kişiye özel küçük iğneler yardımıyla seyrek olan bölgelere çizikler atılır. Bu sayede kaş hem gürleşmiş hem de şekillenmiş olur. 

Göz Eyeliner Kalıcı Makyaj 

Kadınların pek çoğu gözlerinin ön planda olmasını ister. Bunun için göz kalemi ve eyeliner en sık kullanılan kozmetik ürünleri arasındadır. Kliniğimizde kalıcı göz eyeliner işlemi yapılır. Kalıcılığı ise 2 yıldır. 

Dudak Kalıcı Makyaj 

Dudak kalıcı makyaj kapsamında dudak çizgisi belirgin hale getirilir ve dudaklarda belirgin renklendirme yapılır. Böylece kişinin cilt rengine uygun dudak rengi ile dudakların da gözler gibi ön plana çıkması sağlanır. Kalıcı makyaj ile dudak büyütme ve küçültme işlemleri de yapılabilir.

Kalıcı Makyaj Riskli Bir İşlem midir?

Kalıcı makyaj uzman ve profesyonel kişiler tarafından uygulanırsa hiçbir şekilde riski yoktur. Bunun yanı sıra kişilerin talepleri de doğru biçimde anlaşılmalıdır. Kliniğimizde profesyonel bir şekilde kalıcı makyaj uygulaması yapılır. 

Kalıcı makyaj fiyatları da kişiler tarafından sıklıkla merak edilir. Kalıcı makyaj fiyatları işlem yapılacak bölgeye göre farklılık gösterir. Bunun için kliniğimiz ile görüşerek taleplerinizi bizlere iletebilir ve net fiyat alabilirsiniz.