Dudak Renklendirme 

Dudak renklendirme, kadınların sıklıkla tercih ettiği bir işlemdir. Özellikle solgun ve sürekli çatlayan dudaklara sahip kadınlar bu işlem ile dudaklarını estetik görünüme kavuşturmak ister. Dudak renklendirme uygulaması ile solgun ve cansız görünen dudakların tekrar kalıcı makyaj ile canlı hale getirilmesi amaçlanır. Bakımlı görünmek isteyen her kadın dudak renklendirme yaparak sürekli makyaj yapmaktan da kurtulabilir. 

Dudak renklendirme, kişiye özel yapıldığında çok daha hacimli ve dolgun dudakları kazanmayı sağlar. Üstelik kişinin belirlediği renge boyanan dudaklar gerçek gibi durur. Kimse estetik olduğunu anlamaz ve doğal bir görünüm kazanmanız mümkün olur. Kliniğimizde yapılan dudak renklendirme işlemi son yıllarda ünlüler tarafından da sıklıkla tercih edilir. Dolgun, kusursuz ve pürüzsüz dudaklara sahip olmak sizin de hakkınız, kliniğimizden uygun fiyatlarda dudak renklendirme işlemi yaptırabilirsiniz. 

Dudak Renklendirme Nasıl Yapılır?

Dudak renklendirme işlemi uzman ve profesyonel kişiler tarafından yapılır. İşleme başlamadan önce kişinin kullanmak istediği ve ten rengine uyumlu olan dudak rengi belirlenir ve uzmanla birlikte kararlaştırılır. Zengin ve organik boyalar arasından seçim yapılarak işleme başlanır. Sürekli kullandığınız bir ruj rengi varsa bu rengi tercih edebilirsiniz. 

Dudak renklendirme işlemi sayesinde günün her saatinde bakımlı dudaklara sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte abartılı dudak görünümlerinden de sizleri korur. Dudak renklendirme işleminde de diğer işlemlerde olduğu gibi özel boya kalemleri kullanılır. 0,3-0,5 mm altına da renkler verilir. Dudak renklendirme işlemi yaklaşık 2-3 yıl kalıcılığını korur. Bu sayede kişiler kendilerini her zaman bakımlı hissettikleri için psikolojik anlamda da kendilerini iyi hissederler. İşlem sonrası dudakların kavuşması gereken görüntü 10 günü bulabilir.

Dudak Renklendirme Acı Verir mi?

Dudak renklendirme acı veren bir işlem değildir. Çünkü işlem öncesinde anestezik kremler uygulanır. Bu sayede kişi hiçbir şekilde rahatsızlık hissetmez. Siz de kliniğimizde uzman kişilere dudak renklendirme işlemi yaptırabilir ve uygun fiyat garantimiz ile istediğiniz dudaklara kavuşabilirsiniz. Randevu talep etmek ve aklınıza takılanları danışmak için irtibat numaramızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.