Masaj ve Çeşitleri 

Masaj, günümüzde geçmişe dayalı köklü bir terapidir. Çeşitli sebeplere bağlı olarak masaj terapisinden faydalanmak mümkündür. Masaj ve çeşitleri başta kemikleri olmak üzere eklem ve kasları gevşeterek kişinin yorgunluğunu alır. Ancak bu işlemi yaptırırken güvenilir merkezlerden destek almak gerekir. Kliniğimizde çeşitli masaj terapilerinden faydalanarak kendinizi çok daha zinde hissedebilirsiniz.

Masaj ve çeşitleri şu şekilde gösterilebilir;

Klasik masaj

Relax masaj

Medikal masaj

Aromaterapi masaj

Boyun, sırt ve bel masajı

Spor masajı

Ayak masajı

Thai masajı

Bali masajı

Derin doku masajı

Selülit masajı

Prenatal masaj

Yukarıda belirtmiş olduğumuz masaj çeşitleri farklı tedavilerde kullanılır. Kişilerin tercihine ve uzman terapistin kararına göre seanslar şeklinde kliniğimizde masaj çeşitleri uygulanır. Siz de dilediğiniz masajı yaptırarak vücut sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Masajın Vücuda Sağladığı Faydalar Nelerdir?

Masaj, genelde tıbbın bir parçası olarak kabul edilir. Çeşitli tıbbi durumlarda klasik tedaviler ile beraber masaj terapisi de verilerek kişinin kendini çok daha iyi hissetmesi sağlanabilir. Masajın faydaları konusunda yapılan araştırmalar kasların gevşemesinin yanı sıra sinir ve stresi de yatıştırdığı ispatlanmıştır.

Masajın faydalarını şu şekilde gösterebiliriz;

Kaygıyı alır

Sindirim sistemi rahatsızlıklarına iyi gelir.

Baş ağrısını alır

Yumuşak doku yaralanmalarına iyi gelir.

Spor yaralanmalarını iyileştirir.

Eklem ağrısına iyi gelir.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz faydaların yanı sıra bazı hastalıkların da tedavisinde masaj ve çeşitleri kullanılır. Hiçbir tedavide kullanılmamış olsa bile bazı kişiler kendini masaj yaptırarak çok daha iyi hisseder. Ancak düzenli bir şekilde masaj terapisi almak çok daha sağlıklı olur. Sizler de kliniğimiz ile görüşerek masaj terapisi alabilirsiniz.

Masaj ve Çeşitleri Fiyatları 

Masaj ve çeşitleri fiyatları uygulanacak masaj terapisine göre farklılık gösterir. Bununla birlikte uygulanacak seans sayısı da ücretlerde etkilidir. Kliniğimizde profesyonel bir şekilde masaj terapi uygulamalarını temin edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz masaj türüne göre net fiyat alabilirsiniz. Detaylı bilgi ve randevu talep etmek için ise bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Web sitemizden de müşterilerimizin memnuniyetini görebilir, güvenle bizden hizmet alabilirsiniz.