Kalıcı Oje 

Kalıcı oje tırnak bakımını ihmal etmek istemeyen bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Uzayan tırnaklardan fire veren ojeler gerçek manada kötü bir görünüme sebep olur. Bu durumda kalıcı oje yaptırmak çok daha avantajlıdır. Devamlı ojelerini değiştirmekten sıkılan bayanlar kalıcı oje yaptırarak daha estetik görünüm elde edebilir.

Kalıcı oje, normal ojelere kıyasla çok daha uzun süre tırnakta kalabilir. Suyla temas ettiğinde de hemen çıkmaz. Kalıcı ojenin kalıcılığı ortalama 4-5 hafta arasıdır. Tahmini olarak 1,5 saat sürer. Ayaklardaki kalıcılık süresi ise 6-7 hafta arasındadır. Kliniğimizden kalıcı oje yaptırarak 1 ay ücretsiz kontrol şansını da yakalayabilirsiniz.

Kalıcı Oje Avantajları Nelerdir?

Kalıcı oje yaptırarak elde edeceğiniz avantajları şu şekilde gösterebiliriz;

Dayanıklılık bakımından diğerlerine nazaran daha iyidir. Normal oje bir hafta dayanıyorsa kalıcı oje yaklaşık 2 aya kadar kalıcılık sağlar.

Normal oje ile tırnaktaki kusurları kapatamazsınız ancak kalıcı oje ile kusurları baştan sona kapatabilirsiniz.

Zamandan tasarruf edersiniz. Bir kez bu ojeyi sürdürerek bir daha uzun süre aseton ve ojeyle uğraşmazsınız.

Kalıcı oje ilk gün nasıl duruyorsa uzun müddet o kadar sürer.

Maliyet olarak düşüktür. Bir sürü ojeye para vermek yerine bir defa para verip uzun süre güzelliğinizi koruyabilirsiniz.

Tırnakların kırılmasını önleyebilirsiniz.

Kliniğimizde kalıcı oje uygulamasını yaptırarak bu avantajlara sahip olabilirsiniz.

Kalıcı Oje ile İlgili Detaylar 

Kalıcı oje yaptırdıktan sonra kuru manikür yaptırmakta fayda vardır. Böylece kalıcılığı daha uzun sürer ve daha estetik görünüm sağlar. Kalıcı oje varken temizlik ürünlerine olabildiğince temas etmemenizde de fayda vardır. Tırnağın darbe almamasına da özen göstermeniz iyi olur. Bunlara dikkat ederseniz ojenin kalıcılığını koruyabilirsiniz.

Kalıcı oje aseton ile silme yöntemiyle çıkmaz. Mutlaka uzman kişiler tarafından özel solüsyon yardımıyla çıkarılması gerekir. Kalıcı oje yaptırırken istediğiniz rengi tercih edebilirsiniz. Ayrıca üstüne desen de çizdirebilirsiniz. Kliniğimize gelerek uzmanlarla görüşüp taleplerinizi doğru biçimde yansıtabilir, uygun fiyat garantisi ile kalıcı oje yaptırarak tırnaklarınızın bakımını sağlayabilirsiniz.